Аналіз лінгвістичного механізму створення іронічного смислу

Thumbnail Image

Досліджено аналіз лінгвістичного механізму створення іронічного смислу, яке розглядається в контексті вивчення смислового аспекту мови і реального функціонування мовних фактів. Доведено доречність застосування комплексного, системного аналізу, релевантних підходів і типів аналізу, таких як семантико-функціональний, семасеологічний і контекстуальний у тлумаченні іронії, а також використання психологічних, логічних і семіотичних характеристик. Linguistic mechanism analysis of ironic meaning creation has been investigated in the context of language meaning learning and real functioning of language facts.The necessity of complex, systems analysis, relevant approaches, such as semantic-functional, semasiological, and contextual ones for irony interpretation, and usage of psychological, logical and semiotics tools have been соnsіdегеd.

Байбакова І. М. Аналіз лінгвістичного механізму створення іронічного смислу / І. М. Байбакова // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 465 : Проблеми лінгвістики науково-технічного і художнього тексту та питання лінгвометодики. – С. 50–53. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review