Еволюція поглядів на інновацію: історико - економічний аспект

Розглянуто еволюцію наукової світової думки від Арістотеля, античної Греції (IV ст. до н.е.) до початку XXI ст. з питань економіки, прибутку та інновацій. В основу авторського аналізу покладено дослідження праць віденської економічної школи К. Менгера, Ф. Хайєка, Й. Шумпетера та сучасних українських учених. This article considers the evolution of the world scientific thought from Aristhotel, ancient Greece (IV century b.c.) to the beginning of the XXI century on economic issues, revenue and innovations. The base of the analysis is the Vienna Economic School works of K. Menger, F. Hayek, J. Shumpeter research and the leading modern Ukrainian scientists.

інновації, інноваційна модель розвитку, еволюція економіки, стимулювання праці, innovations, innovation development model, economy development, labor stimulation

Антоненко Л. А. Еволюція поглядів на інновацію: історико - економічний аспект / Л. А. Антоненко, Г. І. Рудь // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління. – С. 24–28. – Бібліографія: 7 назв.