Формування корпоративної ідентичності

Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

In this article the problem of how broken corporate culture at the organization. Grounded principles of corporate identity – an employee belonging to the organization.

корпоративна культура, організаційна культура, корпоративна ідентичність, символи, міфи, герої, церемонії, місія

Тарасюк Л. Формування корпоративної ідентичності / Людмила Тарасюк // Інформація, комунікація, суспільство : матеріали І Міжнародної наукової конференції ІКС-2012, 25–28 квітня 2012 року, [Львів] / Національний університет "Львівська політехніка", Кафедра соціальних комунікацій та інформаційної діяльності, Кафедра інформаційних систем та мереж. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2012. – С. 148–149. – Бібліографія: 3 назви.

Endorsement

Review