Розглянуто значення архітектурної деталі як важливого культурного ресурсу. Адже зникаючі елементи заслуговують наших праці і старань, спрямованих на їх збереження та захист, і повністю компенсують наші витрати часу та зусиль інфор- мацією, якою вони володіють. This article helps us see architectural details as important cultural resources in their own right, objects that are well worth our efforts to preserve and protect; objects that will repay our investment of time and effort with the information only they possess.

Лисенко О. Ю. Зникаючі елементи дизайну громадських просторів у структурі житлових будинків Львова (кін. ХІХ–поч. ХХ ст.) / О. Ю. Лисенко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 656 : Архітектура. – С. 164–170. – Бібліографія: 5 назв.