Методи відновлення тривимірної форми об’єктів за металографічними зображеннями

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Вибрано метод для відновлення тривимірної форми реальних об’єктів. Розглянуто найпоширеніші методи: із стереозображення, за даними про півтони, за відображенням руху.
The choice of method is the purpose of the article for renewal of three-dimensional form of the real objects. The most widespread methods are considered: shape from stereo, shape from shading, structure from motion.

Чопик П. І. Методи відновлення тривимірної форми об’єктів за металографічними зображеннями / П. І. Чопик, Б. П. Русин // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 534 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 14–20. — (Теорія радіоелектронних кіл та сигналів).

Endorsement

Review