2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджуються історичні події на Західних землях України в 1939 р., коли доля українського народу вирішувалася у Москві, яка влаштувала політичне ігрище під виглядом так званого волевиявлення західних українців “возз’єднатися” з радянською імперією.
In this work we examine the historical events on the Western Ukraine’s lands in 1939 in the time when the Ukrainian people’s destiny was decided in Moscow, which conducted with the false will of Western Ukrainians “to join” the Soviet empire.

Яким С. С. Народні збори Західної України: волевиявлення українців чи політичний фарс сталінського режиму / С. С. Яким // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 528 : Держава та армія. — С. 129–133.