Видавництво Державного університету "Львівська політехніка"

У даній статті описано методику визначення продуктивності верстатних ліній із несинхронним переміщенням заготовок, які скла даються з довільної кількості верстатів. Методика враховує флуктації циклів верстатів, їх номінальні продуктивності, місткість накопичувачів, а також дозволяє обчислювати оптимальні значення місткості накопичувачів і вибирати раціональні варіанти лінії за критерієм мінімум питомих інвестицій.

Максимів В. М. Алгоритм аналізу продуктивності і вибору оптимальних варіантів автоматизованих ліній з довільною кількістю верстатів із різними параметрами / В. М. Максимів, О. А. Валюх // Вісник Державного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 1999. — № 371 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 30–34.