Моделювання інформаційних систем з використанням CASE-засобів

This article emphasizes the necessity of business modeling which is the mandatory step of development and implementation of an enterprise information system. The attributes of non-optimal business-processes are defined and the requirements to the business modeling toolkit are presented as well. It has been defined what the criterion of business model building correctness is. It is proposed to use business modeling environment built in IS what forms optimal conditions of single executives functioning within defined business process steps. It also provides variability of enterprise information system evolution. Обґрунтовано необхідність бізнес-моделювання як обов’язкового етапу розробки та впровадження інформаційної системи (ІС) підприємства, визначено ознаки неоптимальних бізнес-процесів, сформульовано вимоги до інструментарію бізнес-моделювання, критерій правильності побудови бізнес-моделі. Запропоновано вбудовування середовища бізнес-моделювання в ІС, що дозволяє отримати оптимальні умови функціонування окремих виконавців у межах визначених кроків бізнес-процесів та забезпечити варіантність розвитку ІС підприємства.

Катренко А. В. Моделювання інформаційних систем з використанням CASE-засобів / А. В. Катренко // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 489 : Інформаційні системи та мережі. – С. 138-147. – Бібліографія: 5 назв.