Багатошарові об’ємні голограми та їх властивості

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто дифракцію світла на багатошарових об’ємних голограмах методом зв’язаних хвиль. Показано, що в залежності дифракційної ефективності таких голограм від кута падіння пучка на голограму чи від довжини падаючої хвилі спостерігаються осциляції, період яких визначається віддалю між окремими голограмами. Light diffraction on multi-layered volume holograms by coupled modes method is considered. In dependence of diffraction efficiency of such holograms on angle of incident of beam on hologram or on wave length of incident wave, oscillations are observed. Period of such oscillations is stipulated by distance between separate holograms.

Фітьо В. М. Багатошарові об’ємні голограми та їх властивості / В. М. Фітьо // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 401 : Електроніка. – С. 42–48 . – Бібліографія: 7 назв.