Системні аспекти формування механізму управлінських рішень

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто теоретичні засади розроблення та реалізації управлінського рішення, зокрема обґрунтовано доцільність включення до суб’єктів рішення інвесторів та власників. Також доповнено класифікацію управлінських рішень, що створює передумови обґрунтованого вибору методу розроблення рішення її суб’єктом. Theoretical principles of development and realization of administrative decision are considered, in particular expedience of including to the subjects of decision of investors and proprietors. Classification of administrative decisions of, is also complemented which creates pre-conditions of choice of method of development of decision its subject.

управлінське рішення, суб’єкт прийняття рішення, об’єкт прийняття рішення, процес прийняття та реалізації рішень, administrative decision, decision-making subject, decision-making object, process of acceptance and realization of decisions

Теребух А. А. Системні аспекти формування механізму управлінських рішень / А. А. Теребух // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 582 : Проблеми економіки та управління. – С. 249–256. – Бібліографія: 6 назв.