До питання про атрибутивні риси свідомості

Полемізуючи із тезами деяких сучасних напрямів філософії, автор відстоює думку про наявність у свідомості особливого онтологічного статусу та унікальних атрибутивних характеристик: універсальності, здатності до продукування ідеальних вимірів дійсності та проективного орієнтування на ніщо. In the article author is arguing with theses of some modern philosophical trends and fights idea about existence special ontological status of consciousness and its unique attributive characteristics: universality, ability to produce ideal dimensions of reality and projective orientation at nothingness.

відомість, ідеальне, конструктивність, інтенціональність, буття, consciousness, ideal, constructivity, intentionality, being

Петрушенко В. До питання про атрибутивні риси свідомості // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 578 : Філософські науки. – С. 3–9. – Бібліографія: 12 назв.