Видавництво Львівської політехніки

Розроблено та апробовано в числовому симуляційному, а також експериментальному (на двох незалежних комплектах обладнання) модельних експериментах концепт-схему оцінювання рівня неоднорідності матеріалу за допомогою аналізу теплового відгуку на вузькозонне теплове збудження. Разработана и апробирована в численном симуляцонном, а также экспериментальном (на двух независимых комплектах оборудования) модельных экспериментах концепт-схема оценки уровня неоднородности материала путем анализа теплового отклика на узкозонное тепловое возбуждение. Concept scheme for evaluating the material heterogeneity by analyzing the thermal response of narrow-band thermal excitation have been developed and tested in the course of numerical simulation and experimental investigations when applying two different experimental setups.

Оцінювання рівня неоднорідності матеріалу шляхом аналізу теплового відгуку на вузькозонне теплове збудження / Сергій Прохоренко, Катерина Кашпор, Микитин Ігор, Кінга Мац, Марьюш Возний, Андрій Панас // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. - Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2012. – Випуск 73. – С. 41–44. – Бібліографія: 3 назви.