Видавництво Львівської політехніки

Досліджено особливості виявлення та проведення слідчих (розшукових) дій на початковому етапі розслідування контрабанди наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів або фальсифікованих лікарських засобів. Запропоновано алгоритм дій на початковому етапі розслідування цього злочину. Исследованы особенности выявления и проведения следственных (розыскных) действий на начальном этапе расследования контрабанды наркотических средств, психотропных веществ, их аналогов или прекурсоров, или фальсифицированных лекарственных средств. Предложен алгоритм действий на начальном этапе расследования этого преступления. In this article explores the features of detection and realization of investigative actions on the start-up period of investigation contraband smuggling of narcotics , psychotropic substances and falsification medicinal means .The algorithm of operating is offered on the start-up period of investigation of this crime.

виявлення, розслідування, слідчі (розшукові) дії, контрабанда, наркотичні засоби, выявление, расследование, следственные (розыскные) действия, контрабанда, наркотические средства, Detection, investigation, investigative actions, contraband of narcotics

Сорока С. О. Особливості виявлення та проведення слідчих (розшукових) дій на початковому етапі розслідування контрабанди наркотичних засобів / С. О. Сорока // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2014. – № 801 : Юридичні науки. – С. 212–217. – Бібліографія: 6 назв.