Методи оптимізації структури джерел фінансування інвестиційних проектів

Thumbnail Image

Розглянуто існуючі методичні підходи до раціоналізації структури джерел фінансування майна підприємств. Подано новий метод оптимізації структури джерел фінансування інвестиційних проектів. The existing methodical point of view to the rationalization of the structure of financial sources of the capital of enterprises is considered. The new method of optimization of sources of finance of the investment projects is represented.

Прокопенко В. І. Оцінка професійного росту працівників апарату управління автотранспортних підприємств / В. І. Прокопенко, О. Ю. Ємельянов, А. С. Гавриляк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2001. – № 436 : Менеджмент та підприємництво в Україні: етапи становлення і проблеми розвитку. – С. 403–407. – Бібліографія: 5 назв.

Endorsement

Review