Вимірювання фізичних параметрів акупунктурних точок людини

Thumbnail Image

Видавництво Державного університету “Львівська політехніка”

Порівнюються результати вимірювання вибраних параметрів акупунктурних точок людини, виконаних електричним та температурним методами. Вимірювання на тілі людини повинні гарантувати їй безпеку та комфорт, а отже, головну увагу приділено безконтактному вимірюванню температури. В работе сравниваются результаты измерений выбранных параметров акупунктурных точек человека, выполненных электрическим и температурным методами. Измерения на теле человека должны гарантировать ему безопасность и комфорт, а, следовательно – главное внимание уделено бесконтактному измерению температуры. Two methods of the measurement of the acupuncture point parameters: electrical and thermal one have been compared. Because of the safety of the human subject and the emotional disturbances the thermal method based on the contacts temperature measurement is preferred.

Дзюбан Є. Вимірювання фізичних параметрів акупунктурних точок людини / Є. Дзюбан // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Державний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Державного університету "Львівська політехніка", 2000. – Випуск 56. – С. 65–69. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review