Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Нижче розглянуто задачу збудження тримодового прямокутного хвилевода полем ТЕ10 хвиль у двох одномодових хвилеводах з урахуванням умов на тонкому ребрі. Розподілом збудженого поля можна керувати, змінюючи параметри поля хвиль збудження. A problem of simultaneous and controlled excitation of first three modes in rectangular waveguide is considered. For analysis the Meixner edge condition is used.

Захарія Й. Збудження нерегулярного розподілу електромагнітного поля у перерізі тримодового хвилевода / Йосип Захарія, Руслан Мельничук // Вісник Державного університету «Львівська політехніка». – 2001. – № 428 : Хімія, технологія речовин та їх застосування. – С. 127–130. – Бібліографія: 4 назви.

Endorsement

Review