Thumbnail Image

Національний університет "Львівська політехніка"

Проаналізовано методики розрахунку товщини теплоізоляційного прошарку конструкції дорожнього одягу для забезпечення морозостійкості земляного полотна, розглянуто існуючі методики розрахунку товщини теплоізоляційного шару дорожнього покриття та запропоновано новітні підходи і методику виконання таких розрахунків з врахуванням природно-кліматичних умов.This article presents analysis techniques for calculating the thickness of the insulation layer construction of pavement and subgrade of resistance, reviewed existing methods of calculating the thickness of the insulation layer of pavement and proposed new approaches and methods of this type of calculation taking into account the climatic data.

дорожній одяг, морозозахисний шар, земляне полотно, зимове здимання, термічний опір, коефіцієнт теплопровідності, paving, frost-protective layer, road level, winter heave, temperature lag, coefficient of thermal conductivity

Горніковська І. Б. Методика розрахунку товщини теплоізоляційного прошарку автомобільних доріг нежорсткого типу / І. Б. Горніковська, В. О. Каганов // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2012. – № 737 : Теорія і практика будівництва. – C. 71–78. – Бібліографія: 9 назв.

Endorsement

Review