Використання самоорганізації суспільства у бібліотечній справі

Обґрунтовано шляхи підвищення ефективності роботи бібліотек з допомогою буккросингових технологій. The ways of improving library efficiency based on BookCrossing are suggested.

бібліотечна справа, комп’ютерні технології, буккросинг, суспільство, самоорганізація, library science, computing, BookCrossing, society, selforganization

Стефанович Т. Використання самоорганізації суспільства у бібліотечній справі / Тетяна Стефанович, Сергій Щербовських // Інноваційні комп'ютерні технології у вищій школі : матеріали 5-ої Науково-практичної конференції, 19–21 листопада 2013 року, Львів / Національний університет "Львівська політехніка". – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2013. – С. 142–144. – Бібліографія: 1 назва.