Інтелектуальна система підтримання прийняття рішень для служби швидкої допомоги

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Описується інтелектуальна система підтримання прийняття рішень для служби швидкої медичної допомоги (м. Львів). Система використовує базу правил, яка формується інтелектуальною компонентою. Компонента використовує модифікований метод побудови дерева рішень, та виведення на основі нього. Запропоновано опис та реалізацію нового способу зменшення кількості значущих правил у базі знань. In this paper describe author decision support system (DSS) for ambulance service (Lviv). DSS uses a knowledge base (a base of some rules) that is with intelligent component built. The component make decision tree (new supposed technique) and uses it for prediction. Under consideration are new efficient technique for building a knowledge base and an achievement with small count of rules in base.

Кравець Р. Б. Інтелектуальна система підтримання прийняття рішень для служби швидкої допомоги / Р. Б. Кравець, Ю. В. Скребець // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 519 : Інформаційні системи та мережі. – С. 198–206. – Бібліографія: 6 назв.