Вертикально інтегровані нафтові компанії: створення і розвиток

Thumbnail Image

Розглянуто мету та механізм створення вертикально інтегрованих нафтових компаній в Україні і за кордоном, показує роль державного контролю при управлінні нафтовими компаніями. Сформовані особливості основних типів організаційних структур нафтових компаній. The goal and the mechanism of vertically-integrated oil companies’ development in Ukraine and abroad is displayed in article; besides, the role of government’s supervision over the oil companies’ management is also indicated. The paper formulates the specificity of the main types of oil companies’ organizational structure.

Кобилюх О. Я. Вертикально інтегровані нафтові компанії: створення і розвиток / О. Я. Кобилюх // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2002. – № 448 : Проблеми економіки та управління. – С. 167–171. – Бібліографія: 3 назв.

Endorsement

Review