Шляхи зменшення автоколивань інструмента під час розточування глибоких отворів

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Розглянуто питання зменшення похибок під час розточування глибоких отворів як результат зменшення автоколивань інструмента. Наведено основні фактори процесу різання для моделювання автоколивань різального інструменту. Запропоновано математичну модель динамічного процесу розточування глибоких отворів адаптивним інструментом. In the article the questions of errors reduction during boring of the deep opening as a result of reduction of tool’s self-oscillation are considered. The resulted basic factors of process of cutting for the design of cutting tool’s self-oscillation. The offered mathematical model of dynamic process of deep hole boring by the adaptive tool.

Ступницький В. В. Шляхи зменшення автоколивань інструмента під час розточування глибоких отворів / В. В. Ступницький, Я. М. Новіцький // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 560 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 8–15. – Бібліографія: 8 назв.