Військове будівництво Республіки Польща на шляху інтеграції в НАТО

Розглянуто проблеми військового будівництва Республіки Польщі у її прагненні вступити до НАТО, аналізується хода оборонної реформи – одного з базових елементів інтеграції в Альянс, узагальнено досвід військово-політичного керівництва у сфері оборонної політики країни. The article researches the problems of military building of Republic of Poland pertaining to its striving to join to NATO; analyses the course of Polish defense reform, one of the key elements of integration of Poland to Alliance; generalizes the experience of its militarypolitical leadership in the sphere of defense policy of state.

Ліпкевич С. Я. Військове будівництво Республіки Польща на шляху інтеграції в НАТО / С. Я. Ліпкевич // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 572 : Держава та армія. – С. 193–200. – Бібліографія: 22 назви.