Видавництво Львівської політехніки

У статті викладено досвід Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки з формування інформаційно-бібліографічних ресурсів з історії університету та укладання на цій основі бібліографічного покажчика «Львівська політехніка в публікаціях». This paper presents the experience of Lviv Polytechnic Scientific Library in forming information and bibliographic resources on the history of the university and the creation on this basis ‘Lviv Polytechnic in publications’ bibliographic index.

інформаційно-бібліографічні ресурси, бібліографічний покажчик, Львівська політехніка, історія університету, information and bibliographic resources, bibliographic index, Lviv Polytechnic, university history

Бєлоус І. О. Формування інформаційно-бібліографічних ресурсів з історії університету: з досвіду роботи Науково-технічної бібліотеки Львівської політехніки / І. О. Бєлоус, Г. К. Белявська // Сучасні проблеми діяльності бібліотеки в умовах інформаційного суспільства : матеріали шостої міжнародної науково-практичної конференції, 10–11 вересня 2015 року, Львів / Національний університет «Львівська політехніка», Науково-технічна бібліотека ; [редакційна колегія: О. В. Шишка, І. О. Бєлоус, Р. С. Самотий, А. І. Андрухів]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2015. – С. 130–135. – Бібліографія: 15 назв.