2001-03-27

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджено параметри лінійних ербієвих підсилювачів EDFA і розрахована максимальна кількість каскадів лінійних підсилювачів для потоків STM-16 і STM-64 магістральних телекомунікаційних мереж. Визначена оптимальна архітектура мультиплексного оптичного лінійного тракту за довжиною міжрегенераційної ділянки.
In this article the parameters of linear erbium doped fiber amplifiers (EDFA) haw been explored and there have been counted the quantity of linear amplifiers for standard STM-16 and STM-64 of telecommunication networks . The optimal architecture of multiplex optical link by the length of interregenerational size calculated.

Климаш М. М. Розрахунок і вибір архітектури мультиплексного оптичного лінійного тракту для магістральної телекомунікаційної мережі на основі потоків STM-161 STM-64 / М. М. Климаш, М. Ю. Юзевич // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 30–34.

Endorsement

Review