Thumbnail Image

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Підхід функціонального інтегрування застосовано до аналізу моделі Ізінга з біквадратичною взаємодією для S=3/2. Отримано функціональне зображення вільної енергії системи. A functional integration approach is used for the investigation of the spin-3/2 Ising model with biquadratic exchange interaction. Functional representation for the free energy is obtained.

Рудавський Ю. К. Функціональне зображення вільної енергії моделі ізінга з біквадратичною взаємодією для s=3/2 / Ю. К. Рудавський, О. З. Ватаманюк // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 407 : Прикладна математика. – С. 14–16.

Endorsement

Review