Оцінка методів управління оборотним капіталом промислових підприємств

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розглянуто суть та можливості застосування основних методів управління оборотним капіталом (методу коефіцієнтів, нормування, методу АВС, оптимізації) на промислових підприємствах в сучасних умовах господарювання. Проналізовано ефективність використання оборотного капіталу промислових підприємств за 2003-2008 рр. Considered the essence and possibilities of application of basic methods of floating capital management (the coefficients method, setting of norms, ABC- method, optimization) on industrial enterprises in the modern business environment. Realized the analysis of efficiency of usage of floating capital of industrial enterprises for 2003-2008 years.

оборотний капітал, управління, коефіцієнти, нормування, нормативи, оптимізація, моделі, floating capital, management, coefficients, setting of norms, norms, optimization, models

Чубка О. М. Оцінка методів управління оборотним капіталом промислових підприємств / О. М. Чубка, О. М. Рудницька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 640 : Проблеми економіки та управління. – С. 440–445. – Бібліографія: 5 назв.