Thumbnail Image

Видавництво Львівської політехніки

Розглядаються питання щодо формування державної інформаційної політики України у сфері інформатизації діяльності органів державної влади, що дають змогу створити якісно новий рівень оперативності та зручності отримання організаціями та громадянами державних послуг та інформації про результати діяльності органів державної влади. Рассматриваются вопросы формирования государственной информационной политики Украины в сфере информатизации деятельности органов государственной власти, что позволит создать качественно новый уровень оперативности и удобства получения организациями и гражданами государственных услуг и информации о результатах деятельности органов государственной власти. In the article the issue of formation of state information policy of Ukraine in the field of information of public authorities, which will create a new level of speed and convenience of citizens and organizations to obtain government services and information on the performance of public authorities.

інформація, інформатизація, інформаційна політика, державні послуги, електронне урядування, електронний документ, електронний підпис, информация, информатизация, информационная политика, государственные услуги, электронное управление, электронный документ, электронная подпись, information, information, information policy, government services, egovernment, electronic document, electronic signature

Мороз Н. С. Державна інформаційна політика України у сфері інформатизації діяльності органів державної влади / Н. С. Мороз // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". Серія: Юридичні науки : збірник наукових праць. – 2015. – № 825. – С. 42–47. – Бібліографія: 11 назв.

Endorsement

Review