Особливості використання пневматичних приводів у пакувальному обладнанні

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Запропоновано пневматичну схему роботи пакувального автомата, згідно із заданою циклограмою роботи та розглянуто основні чинники впливу приводних пневматичних механізмів на продуктивність обладнання. The question of feature of choice of mechanisms of drives of packing machines is considered. The pneumatic chart of work of пакувального automat is offered, in obedience to set packing of work, and the basic factors of influencing of pneumatic mechanisms of drives are considered on the productivity of equipment.

Боровець В. М. Особливості використання пневматичних приводів у пакувальному обладнанні / В. М. Боровець,О. В. Гаврильченко, С. В. Яхимович // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2006. – № 560 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні та приладобудуванні. – С. 28–35. – Бібліографія: 4 назви.