Дослідження рівноважного складу газової фази систем InSb-Sn-J2 ТА InAs-Sn-J2

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Комп'ютерним моделюванням досліджено рівноважний склад газової фази систем InSb-Sn-J2 та InAs-Sn-J2 в температурному діапазоні 650^1200 K. Проведено кількісний розрахунок парціальних тисків компонент газової фази. Встановлено вплив домішки олова на рівноважний склад газової фази. Equilibrium composition of InSb-Sn-J2 та InAs-Sn-J2 system gas phases was investigated by means of computer modeling within the temperature range of 650^1200 K. Quantitative calculation was carried out of the partial pressures of gas phase components. Tin doping influence upon equilibrium composition of gas phase was defined.

Дослідження рівноважного складу газової фази систем InSb-Sn-J2 ТА InAs-Sn-J2 / І. А. Большакова, В. О. Воронін, П. С. Копцев, І. І. Мельник, Т. А. Московець // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 401 : Електроніка. – С. 54–56. – Бібліографія: 5 назв.