На основі матеріалів зарубіжних архівів досліджено німецьку політику щодо творення українських військових формувань на боці вермахту на завершальній стадії німецько-радянської війни. Проаналізовані різні невідомі документи до теми у контексті подій протягом останнього року Другої світової війни у Європі. The article on the basis of foreign archives’ materials raises German policy toward creation of Ukrainian military formations on Wehrmacht’s side during the last stage of German-Soviet War. This publication analyzes different unknown documents to the topic in context of the events during the last year of World War II in Europe.

Боляновський А. В. Українські збройні формування німецьких військ на завершальному етапі Другої світової війни / А. В. Боляновський // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 572 : Держава та армія. – С. 47–56. – Бібліографія: 34 назви.