Дослідження методичних похибок вимірювання в електричній томографії

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Наведено результати досліджень методичних похибок вимірювання при реконструкції питомої провідності в електричній томографії. Приведены результаты исследований методических погрешностей измерений при реконструкции удельной проводимости в электрической томографии. Results of methodical measurement error research at the reconstruction of specific conductance in electrical tomography are notified in the article.

Петровська І. Дослідження методичних похибок вимірювання в електричній томографії / Ірина Петровська, Михайло Дорожовець // Вимірювальна техніка та метрологія : міжвідомчий науково-технічний збірник / Національний університет "Львівська політехніка" ; відповідальний редактор Б. І. Стадник. – Львів : Видавництво Національного університету "Львівська політехніка", 2007. – Випуск 67. – С. 13–18. – Бібліографія: 9 назв.