Технології пошуку та видобування даних у WWW (аналіз проблеми)

Тhis paper considers information in Web finding and Web mining technologies analyzing. In this paper information finding methods and problems of these methods are analyzed. Web mining technologies are described and web mining categorization is made. Perspective web mining technologies are studied especially structured query languages applied on the Web. Розглянуто актуальну проблему пошуку інформації у Веб та досліджень технології web mining. Аналізуються способи пошуку інформації та проблеми, які виникають. Описуються технології web mining, поділ web mining на категорії. Досліджуються перспективні напрямки технології web mining, зокрема технoлогії структурованих мов запитів до Веб.

Сєров Ю. О. Технології пошуку та видобування даних у WWW (аналіз проблеми) / Ю. О.Сєров // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2003. – № 489 : Інформаційні системи та мережі. – С. 276-286. – Бібліографія: 14 назв.