Репресивні акції щодо населення Східної Галичини в роки Першої світової війни

Досліджується політика австро-угорської та російської влади у Східній Галичині в роки Першої світової війни, роль мирного населення у цих відносинах. Зроблено спробу аналітично оцінити цей процес, визначено наслідки цього явища. In the article the policy of the Austrian and Hungarian and also Russian authorities in East Galicia during the World War I, the role of the civil population in these relations are researched. The attempt to evaluate the process is made. The consequences of the phenomenon are determined.

Берест І. Р. Репресивні акції щодо населення Східної Галичини в роки Першої світової війни / І. Р. Берест // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 584 : Держава та армія. – С. 52–57. – Бібліографія: 28 назв.