Дослідження автоколивань свердла для глибокого свердління деталей

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Описано методику досліджень коливань свердла під час свердління глибоких отворів. Запропоновано аналітичні залежності, що уможливлюють проводити теоретичний аналіз впливу окремих параметрів режиму різання, властивостей оброблюваного матеріалу та конструкції інструменту на вібростійкість свердла.
In paper the technique of research of oscillations of a drill is circumscribed during drilling a deep hole. The analytical dependences are offered which allow to produce the theoretical analysis of influence of separate parameters of modes of cutting, properties of a worked stock and construction of the tool on vibrational stability of a drill.

Свізінський В. П. Дослідження автоколивань свердла для глибокого свердління деталей / В. П. Свізінський, В. В. Ступницький, Я. М. Пелех // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 535 : Оптимізація виробничих процесів і технічний контроль у машинобудуванні і приладобудуванні. — С. 36–38. — (Моделювання та оптимізація виробничих процесів).