На основі розв’язання задачі нелінійного програмування оптимізовані рецеп- турно-технологічні параметри бетону, який використовується для виготовлення бетонних і залізобетонних виробів у заводських умовах за критерієм міцності. Показ- ники міцності бетону визначаються після тепловологісної обробки у віці 2 і 28 діб. On the basis of decision of task of the nonlinear programing the optimized compounding-technological parameters of concrete which is used for making of concrete and reinforced concrete wares in factory terms after the criterion of durability. The indexes of durability of concrete are determined after thermal-humidity treatment in age 2 and 28 days.

Солодкий С. Й. Оптимізація рецептурно-технологічних параметрів бетону для виробів дорожнього призначення на основі модифікованих композиційних цементів / С. Й. Солодкий, Р. М. Русин, С. І. Томецька // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2004. – № 520 : Теорія і практика будівництва. – С. 183–191. – Бібліографія: 6 назв.