Двопорогові нейроелементи

Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Вводиться поняття двопорогового нейронного елемента Наводяться критерії реалізовності булевих функцій на одному двопороговому нейронному елементі і вивчаються властивості булевих функцій, які можуть бути реалізовані на цих нейронних елементах. We have introduced a concept of a neurone element with a double threshold. We have also specified the criteria for realization of Boolean functions on such neurone element and studied the properties of Boolean functions which may be realized on the basis of these neurone elements.

Гече Ф. Двопорогові нейроелементи / Ф. Гече, А. Батюк // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2004. – № 501 : Комп’ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 112–119. – Бібліографія: 2 назви.