Визначення параметрів мікроклімату приміщень з інфрачервоним опаленням

Наведено результати досліджень опромінення поверхні інфрачервоним промінням підлоги робочої зони приміщення за зміни швидкості руху повітряних потоків. Внаслідок цього спостерігалося істотне збільшення температури повітря в робочій зоні. Ці результати можна використати під час проектування систем інфрачервоного опалення для приміщень великого об’єму. In this article the results of researches of surface irradiation by the infra-red ray of floor of working area of apartment at air speed of motion changing are presented. As a result there was a substantial increase of temperature of air in a working area. These results can be used during planning of the systems of the infra-red heating for the apartments of large volume.

Сподинюк Н. А. Експериментально-аналітична оцінка повноти повністю рівноважних діаграм деформування бетонів / Н. А. Сподинюк, В. М. Желих // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 602 : Теорія і практика будівництва. – С. 175–178. – Бібліографія: 4 назви.