Визначення та оцінювання інноваційної привабливості підприємств

Розглянуто проблеми обґрунтування та визначення факторів інноваційної привабливості підприємства для різних учасників інноваційного процесу. Також сформовано підхід до оцінювання комплексного показника інноваційної привабливості підприємства на основі рівня його інноваційного потенціалу. The problems of determinations of factors of innovative attractiveness of enterprise are considered for the different participants of innovative process. Also in the article approach is formed to the evaluation of complex index of innovative attractiveness of enterprise on the basis of level of his innovative potential.

інноваційна привабливість, інноваційний потенціал, інвестиційна привабливість, ризик інноваційної діяльності, innovative attractiveness, innovative potential, investment attractiveness, risk of innovative activity

Рачинська Г. В. Визначення та оцінювання інноваційної привабливості підприємств / Г. В. Рачинська, Л. С. Лісовська // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 628 : Проблеми економіки та управління. – С. 272–276. – Бібліографія: 4 назви.