Правові засади професійного навчання державних службовців України

Розкрито теоретичні та практичні аспекти адміністративного права, які регулюють проблеми, пов’язані із професійним навчанням державних службовців України. Проаналізовано етапи реформування державної служби та відповідного навчання державних службовців. Доведено, що професійне навчання державних службовців є одним із важливих напрямів у системі кадрового забезпечення державного управління високоефективними та компетентними кадрами. Саме професійне навчання є підґрунтям підвищення ефективності діяльності державного апарату в Україні.
The article reveals the theoretical and practical aspects of administrative law, which regulate the problems related to vocational training of civil servants of Ukraine. The stages of civil service reform and relevant training of civil servants have been analyzed. It is proved that vocational training of civil servants is one of the important directions in the system of staffing of public administration by highly effective and competent personnel. That professional training is the basis for increasing the efficiency of the state apparatus in Ukraine.
Раскрыто теоретические и практические аспекты административного права, регулирующие проблемы, связанные с профессиональным обучением государственных служащих Украины. Проанализированы этапы реформирования государственной службы и соответствующего обучения государственных служащих. Доказано, что профессиональное обучение государственных служащих является одним из важных направлений в системе кадрового обеспечения государственного управления высокоэффективными и компетентными кадрами. Именно профессиональное обучение – основа повышения эффективности деятельности государственного аппарата в Украине.

адміністративне право, державні службовці, принципи підготовки та навчання державних службовців, система підготовки та професійного навчання державних службовців, administrative law, civil servants, principles of training and education of civil servants, system of training and professional training of civil servants, административное право, государственные служащие, принципы подготовки и обучения государственных служащих, система подготовки и профессионального обучения государственных служащих

Пєров А. Правові засади професійного навчання державних службовців України / Андрій Пєров // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. Серія: Юридичні науки. — Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2019. — № Випуск 22. — С. 163–168.

Endorsement

Review