Thumbnail Image

Запропоновано підхід до побудови виконувальних моделей сервісів інформаційних систем. Цей підхід спирається на існуючу методологію виконувального UML (xUML), але на відміну від нього використовує інтерпретовані, а не компільовані моделі, подані мовою XML.

An approach for building executable models of intellectual services in information systems is proposed. This approach is based on well known xUML methodology, but uses interpretable, not compiled models written in XML.

Буров Є. Застосування виконувальних моделей для проектування сервісно-орієнтованих інтелектуальних інформаційних систем / Є. Буров // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 638 : Комп’ютерні науки та інформаційні технології. – С. 200-205. – Бібліографія: 8 назв.

Endorsement

Review