Синтез резонаторних антен з використанням методу допоміжних джерел

Для моделювання і оптимального проектування резонаторних антен використано метод допоміжних джерел. Форму і властивості границі резонансної області, що має амплітудну діаграму напрямленості, близьку до заданої, визначено на резонансній частоті. Форма зовнішньої границі і амплітудна діаграма напрямленості задана. Знайдено розподіл прозорості зовнішньої границі та форму внутрішньої. The method of auxiliary sources is used for modeling and optimal design of resonant antennas. The form and boundary properties of resonant cavity, that has amplitude radiation pattern close to the prescribed one at fixed frequency, are determined. The form of external boundary and amplitude radiation pattern are given. The transparency distribution of external boundary and the form of internal one are sought for.

Андрійчук М. І. Синтез резонаторних антен з використанням методу допоміжних джерел / М. І. Андрійчук, О. Ф. Заморська // Вісник Національного університету «Львівська політехніка». – 2003. – № 471 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 19–25. – Бібліографія: 12 назв.