Thumbnail Image

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Подано класифікацію, виконано порівняльний аналіз властивостей та вказано перспективи розвитку АЦП з накопиченням заряду. The definition of classifications are given, the comparative analysis of properties is conducted and the prospects of development ADC with accumulation of charge.

порівняльний аналіз, накопичення заряду, comparative analysis, accumulation of charge

Антонів У. С. Логарифмічні аналого-цифрові перетворювачі з накопиченням заряду. Огляд. Частина 1 / У. С. Антонів, З. Р. Мичуда // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2009. – № 639 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 37–43. – Бібліографія: 7 назв.

Endorsement

Review