Видавництво Національного університету «Львівська політехніка»

Проаналізовано нестабільність вихідних сигналів вузла первинного перетворення, визначальними факторами якої є зміна струмів базових кіл та модуляція колекторною напругою вхідної характеристики транзисторів. Показано, що при збільшенні напруги живлення вихідний струм стабілізатора lout може не лише зростати, але й, переходячи точку з нульовим приростом, спадати. Отже, даний режим може бути використаним при роботі перетворювачів з мінімальною залежністю сигналів від напруги живлення. The nonstability of output signals of unit of primary transduction the main factors of what are the base circuits current change and modulation of input characteristic of transistors by collector voltage is analized. It is shown that the output current of stabilizer Iout at supply voltage increase can not only increase but decrease transiting through the point with zero increment. Such regime can be used at operation of transducers with minimum dependence of signals on supply voltage.

Готра О. З. Аналіз нестабільності робочих режимів вузлів первинного перетворення термосенсорних біполярних ІС / О. З. Готра // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2000. – № 389 : Автоматика, вимірювання та керування. – С. 115–121. – Бібліографія: 2 назви.