Сучасні методи навчання лікарів-інтернів на кафедрі оториноларингології

Приведено методику навчального процесу лікарів-інтернів на кафедрі оториноларингології. Удосконалення існуючої навчально-методичної бази та впровадження сучасних технологій дає змогу покращує навчальний процес.

Сучасні методи навчання лікарів-інтернів на кафедрі оториноларингології / Володимир Васильович Березнюк, Олександр Васильович Ковтуненко, Наталія Володимирівна Хоботова, Андрій Валерійович Зайцев, Олександр Анатолійович Чорнокур, Неля Валеріївна Ламза // Управління в освіті : збірник матеріалів V Міжнародної науково-практичної конференції, 14–16 квітня 2011 року / Інститут інноваційних технологій і змісту освіти [та інші]. – Львів : Видавництво Львівської політехніки, 2011. – С. 25–26.

Endorsement

Review