Методи та НВІС-структури для множення матриці на матрицю у реальному часі

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Розроблено нові, орієнтовані на НВІС-реалізації методи, алгоритми та структури для послідовного, паралельно-послідовного та паралельно-паралельного множення матриці на матрицю у реальному часі з високою ефективністю використання обладнання. The new methods, algorithms and structures oriented on VLCI-realization are developed for the serial, parallel-serial and parallel-parallel multiplying of matrix by a matrix in real-time with high efficiency of the use of equipment.

методи, НВІС-структури, множення матриці, алгоритм

Березький О. Методи та НВІС-структури для множення матриці на матрицю / О. Березький, І. Цмоць // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 591 : Комп'ютерні системи проектування. Теорія і практика. – С. 63–76. – Бібліографія: 17 назв.