Актуальні проблеми експлуатації сучасного газового опалювального обладнання

Розглянуто випадання конденсату із продуктів спалювання при експлуатації сучасної опалювальної техніки. Проведено теоретичний аналіз явища. Наведено можливі заходи щодо безпечної експлуатації газових приладів. In this article question of condensate appearing products of burning at exploitation of modern heating equipment has been considered. Theoretical analysis of this phenomenon is done. Possible measures at safety exploitation of gas devices are shown.

Шпак Г. І. Актуальні проблеми експлуатації сучасного газового опалювального обладнання / Г. І. Шпак // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2007. – № 602 : Теорія і практика будівництва. – С. 205–206. – Бібліографія: 2 назви.