Сучасна російська історіографія про радянсько-польську війну 1939 р.

2005-03-01

Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”

Досліджуються особливості висвітлення історії радянсько-польської війни 1939 р. у працях сучасних російських істориків. Проаналізовано їх ставлення до участі Радянського Союзу в четвертому розподілі Польщі на початковому етапі Другої світової війни.
The peculiarities of the history description of the Soviet-Polish War in 1939 are investigated. The Soviet Union’s attitude towards the fourth division of Poland at the initial stage of World War II has been analyzed.

Гетьманчук М. П. Сучасна російська історіографія про радянсько-польську війну 1939 р. / М. П. Гетьманчук // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2005. — № 541 : Держава та армія. — С. 14–22.