Коротко розглянуто принципи та особливості кодового розділення каналів з прямим розширенням спектра сигналів. Наведено результати моделювання приймання інформації cdma-приймачем за наявності синхронізації. The principles and features of code division multiple access with direct sequence spread spectrum are considered in this article. The results of modelling synchronous data receiving are shown in this article.

Михайленич П. М.Проблема синхронізації при використанні кодового розділення каналів з прямим розширенням спектра / П. М. Михайленич, Мохаммад Хасан Алі Самур // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2008. – № 618 : Радіоелектроніка та телекомунікації. – С. 127–130. – Бібліографія: 4 назви.