Властивості взаємної спектральної густини нестаціонарних випадкових процесів

У статті подані вирази для взаємної кореляційної функції нестаціонарних випадкових процесів. Досліджуються властивості взаємної спектральної густини та її компонентів розкладу в ряд Фур’є у припущенні періодичної корельованості процесів.
In this paper expressions for the cross correlation function of non-stationary random processes are showing. The properties of cross spectral density and its decomposition components in Fourier series are investigated.

Ісаєв І. Ю. Властивості взаємної спектральної густини нестаціонарних випадкових процесів / І. Ю. Ісаєв, Г. Р. Трохим, І. М. Яворський // Вісник Національного університету “Львівська політехніка”. — Львів : Видавництво Національного університету “Львівська політехніка”, 2002. — № 443 : Радіоелектроніка та телекомунікації. — С. 35–38.

Endorsement

Review