Запропоновано методику прогнозування експлуатаційної довговічності W-Th катодів генераторно-модуляторних ламп за допомогою розрахунку й контролю значень відсотка карбідування. It is offered a technique of forecasting of operational durability W-Th cathodes generator-modulator lamps. Forecasting is made by by calculation and the control of values of percent of the W2C.

Бондарчук Я. М. Прогнозування експлуатаційної довговічності прямоканальних W-Th-W2C катодів потужних електронних ламп / Я. М. Бондарчук, В. Д. Сенменчук // Вісник Національного університету "Львівська політехніка". – 2006. – № 558 : Електроніка. – С. 42–46. – Бібліографія: 4 назви.